پادکست انگیزشی

پادکست انگیزشی (1)

پادکست صوتی انرژی زا ، کپسول سبز انرژی

در این بخش مجموعه های جذاب پادکست های انگیزشی و کپسول انرژی برایتان قرار میدهیم . در پادکست انگیزشی به نکات مهم و کلیدی در زندگی اشاره میکنیم به شما قدرت و انرژی مثبت خود را سرازیر میکنیم تا کپسول انرژی شما شارژ شود و بتوانید آن زندگی ای که لیاقتش را دارید با سرعت و قدرت و انگیزه بیشتری بدست آورید .

محموعه کتاب های صوتی انگیزشی ما را دانلود نمایید و در ماشین ، تلفن همراه ، خانه ، محل کار و .... همواره کتاب بخوانید و دانش خود را بیشتر از پیش رشد دهید با دانش بیشتر میتوانید مشکلات را به راحتی پشت سر بگذارید با گوش دادن هر کتاب صوتی به جای زندگی یک فرد دیگر هم زندگی کنید کتابهای صوتی انگیزشی سایت امید زندگی به شما جان دوباره ای میدهد و هزاران ایده ی جذاب و پولساز و شادی آور را برایتان به ارمغان میاورد. اگه دوست دارید در عرض چند ماه پیشرفت زیادی کنید کپسول های صوتی رو از سایت سایت امید واقعی دانلود کنید و هر وقت که بیکار شدید بهش گوش کنید تا هم با موسیقی هاس متن آرامش بخشش آرام و رلکس بشید و هم کلی مطالب جدید و آموزنده یاد بگیرید و کلی ایده ی جدید تو ذهنتون بیاد.

سه شنبه, 25 ارديبهشت 1397 23:51

شفای زندگی - کپسول سبز انرژی

نوشته شده توسط

این صفحه هر هفته بروز میگردد و کپسول صوتی جدید با نام کپسول سبز انرژی - شفای زندگی به انتهای لیست اضافه میگردد.

زندگی واقعا بسیار ساده است .

از هر دست که بدهیم ، از همان دست می گیریم . هرگونه درباره خود بیندیشیم ، برایمان به واقعیت در می آید. من معتقدم که هر کس از جمله خودم - صد در صد مسئول همه چیزهایی است که در زندگیش پیش می آید . هر اندیشه ای که از ذهن ما می گذرد، آینده ما را می آفریند. هر کدام از ما با اندیشه ها و احساساتمان تجربه های خود را می آفرینیم . اندیشه هایی که به ذهن ما راه می یابد و کلماتی که بر زبان می رانیم ، تجربه های ما را می آفریند. خود ما اوضاع و شرایط را می آفرینیم و بعد برای ناکامی خود دیگران را سرزنش می کنیم و اقتدار خویش را از دست می دهیم . هیچ کس و هیچ جا و هیچ چیز بر ما اقتداری ندارد. زیرا «ما » تنها اندیشه در ذهن خودمان هستیم . ما تجربه ها و واقعیت خویش و همه کسانی را که در این واقعیت جا گرفته اند می آفرینیم . پس چه خوبه که بیایمو با خودمون خوب باشیم و خودمون و دیگران رو دوست داشته باشیم و همیشه مثبت فکر کنیم