تقویت حافظه

تقویت حافظه (13)

شنبه, 01 ارديبهشت 1397 13:03

12 روش تقویت حافظه

نوشته شده توسط

اگر به دنبال تقویت ذهن و حافظه ی بلندمدت خود هستید و از این مشکل در دوران کهنسالی و پیری جلوگیری کنید باید از زمان های جوانی شروع به تقویت و افزایش روند خلاقیت و تفکر در ذهن خود کنید و میتوانید با نکاتی که اعلام می کنم بدون اینکه خرج و هزینه ای بکنید ، ذهن خود را نیز پرورش دهید و در حالت متعادل نگه دارید.

یکشنبه, 13 اسفند 1396 10:50

اصول حافظه انسان

نوشته شده توسط

اصول حافظه:

اصول مربوط به حافظه‌ی فوق العاده که به دست یونانی‌ها وضع شده بود ، دقیقا با اطلاعاتی که اخیراً در مورد نیم کره‌های چپ و راست مغز کشف شده اند ، مطابقت دارد. یونانی‌ها بی هیچ مبنای علمی دریافتند که برای خوب به خاطر آوردن باید تمام جنبه‌های حافظه‌تان را در نظر بگیرید.

شنبه, 28 بهمن 1396 13:07

تست های تقویت حافظه

نوشته شده توسط

افراد معدودی حافظه ی خود را در معرض تست های فوری قرار می دهند و به همین دلیل است که اغلب افراد از محدودیت های نادرست ، عادات و پتانسیل ذهنی خود بی خبر هستند.

به دلیل روش تربیت یا تربیت نشدن ما در مدرسه ، وظایف ساده ای که خیلی زود آنها را شروع خواهید کرد ، در بعضی موارد بسیار مشکل و در موارد دیگر تقریبا غیرممکن به نظر می‌رسند. با این وجود این وظایف کاملا در محدوده ی ظریف ذهنی یک انسان معمولی هستند. اما نگران عملکرد ضعیف تان نباشید ، چون هدف این کتاب ، همانطور که در تست های زیر نیز مشخص است ، این است که حفظ مردن را به تمرینی ساده و لذت بخش تبدیل کند.

پنج شنبه, 28 دی 1396 15:11

راهکار 7 افزایش هوش و حافظه

نوشته شده توسط

چشم اندازهای اطرافتان را تغییر دهید، برای مثال برای مدتی تابلوی عکس خانه تان را بر عکس آویزان کنید.